Hakkımızda

Avrasya Eğitim Kültür ve Dostluk Derneği, ihtiyacı olan insanlara hiçbir ayrım gözetmeksizin yardım etmeyi amaçlamaktadır. İnsan hayatını ve sağlığını korumak, eğitimde fırsat eşitliği sağlamak, kültürel faaliyetlerde bulunmak, insanlar arasındaki dostluk duygusunu geliştirmek başlıca faaliyet konularıdır.

Avrasya, kar amacı gütmeyen, yardımlarını karşılıksız olarak sunan ve toplum yararına çalışan gönüllü bir sosyal hizmet organizasyonudur.

Misyonumuz, kültürel ve eğitim alanında toplumsal eşitliği sağlamak amacıyla toplumda yardımlaşma duygusunu geliştirmektir.

Vizyonumuz, kalıcı eğitim müesseseleri inşa etmek, fakirliğin giderilmesi amacıyla sosyal projeler hazırlamak, olağanüstü durumlarda insanların temel ihtiyaçlarını karşılamak üzere faaliyetlerde bulunmaktır.

İlkelerimiz

İnsan merkezli yaklaşım

Avrasya, hiçbir ayrım gözetmeden insanlara yardım eder. 

Gönüllülük esaslı faaliyetler

Avrasya faaliyetleri gönüllük esaslıdır. Ulaştırılan yardımlarda hiçbir çıkar gözetilmez. Sosyal bir yardım kuruluşudur.

Toplum faydasını gözeten faaliyetler

Avrasya faaliyetlerinde bir kişi veya grubun faydası değil, olabildiğince toplumsal menfaat esastır.

Umut Olma Heyecanı

Her geçen gün daha fazla yüz gülüyor.

20 yılda on binlerce insana ulaştık. Bu süreçte birçok şey değişti: Gülümseyen yüzler, dokunduğumuz hayatlar…

Hissettiklerimiz ise hiç değişmedi. 20 yıl boyunca hep daha fazla kişiye umut olabilmek için faaliyetlerimizi sürdürdük ve aynı heyecanla devam ediyoruz.

GÖNÜLLÜ OLUN

Desteğinle daha fazlasını başarabiliriz.

ONLINE BAĞIŞ

Online ve güvenli altyapımız ile kolayca bağış yapabilirsiniz.